KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8928218
nr 892 8218
Blandteknik
signerad, collage, 16, 5x23
Utrop:
500 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 5 maj 2014
kl 18:17:51
350 kr
1.800 kr
3.200 kr
450 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.200 kr
3.000 kr
4.000 kr
7.200 kr
5.400 kr
6.400 kr
7.400 kr